Loading...
Domovská stránkaNovinky

Charitativní bazar s Veronikou Kašákovou

No description set

Také už chystáte ve svém šatníku místo na jarní a letní oblečení? Víte, že jste některé podzimní a zimní kousky nevynesli za celou sezónu ani jednou? Tak co je definitivně vyřadit? Pokud je pro vás vyhazování oblečení těžké kvůli špatnému pocitu z plýtvání, tak pro vás máme elegantní řešení. Zapojte se s námi do pořádání tradičního sběru oblečení, při kterém vaše starší oblečení nalezne nového majitele a výtěžkem přispějete na dobročinné účely.

Až do 15. dubna můžete donést své oblečení na Informační centrum našeho centra. O prodlouženém víkendu 19. - 21. dubna v čase od 10:00 do 18:00 bude otevřený speciální obchod, v němž bude darované oblečení možné zakoupit za symbolické částky, ale bude prostor i pro stále populárnější swap - tedy výměnu kusu za kus. Výtěžek z prodeje poputuje na podporu Nadačního fondu Veroniky Kašákové, který dlouhodobě podporuje dospívající z dětských domovů v České republice. 

19.-21. DUBNA

CHARITATIVNÍ BAZAR

Slavnostní otevření Charitativního bazaru proběhne v pátek 19. 4. v 11:00. Slavnostního přestřižení pásky se ujme sama Veronika Kašáková. Darováním či zakoupením udržitelných kousků oblečení návštěvníci nejen šetří planetu, ale také přispívají na dobrou věc lokálního charakteru.

Tím ale pomoc nekončí. Veškeré oblečení, které se v bazaru neprodá, si přesto cestu k novým majitelům najde. Spolupráci uzavřela Fashion Aréna také s Klubem svobodných matek, který poskytuje finanční i materiální pomoc matkám samoživitelkám. Klub navíc provozuje vlastní Oděvní banku, kterou využívají i další subjekty. Oblečení se tak dostane do rukou i lidem bez domova, seniorům nebo rodinám ve finanční tísni. V loňském roce takto Klub svobodných matek zabezpečil více než 10 000 osob.

Jak se zapojit?

Do akce se, společně s některými našimi obchody, můžete zapojit právě formou darovaného oblečení, nebo koupí jednotlivých kousků. Nosit můžete nepoškozené oblečení, obuv, doplňky nebo hračky a další vyřazené kousky ze svého šatníku. Zajímá vás, jak efektivně vytřídit svůj šatník? Stáhněte si náš návod, který vám pomůže správně se rozloučit s nepoužívanými kousky a přispět k dobré věci.

Návod na efektivní třídění šatníku

REUSE, REDUCE, RECYCLE spolu s ALDO!

Značka ALDO se rozhodla podpořit náš CHARITATIVNÍ BAZAR.

Každý návštěvník, který přinese obuv do charity na prodejnu ALDO ve Fashion Aréně v termínu od 10. 4. do 14. 4. dostane voucher na SLEVU 100 Kč na nákup nové obuvi a jako poděkování dostane ještě udržitelnou záložku do knihy.

  • Obuv pro charitu musí být čistá a ve výborném stavu.
  • Minimální hodnota nákupu s voucherem je 1 500 Kč.

Nemůžete se dočkat, až se dostanete k těm nejlepším nabídkám?

OBJEVTE

Nejnovější nabídkyNaše značkyRestaurace

Našim členům Fashion Clubu rádi dopřáváme něco navíc. Extra výhody, extra slevy a extra exkluzivní zážitky.

Staňte se členem
Zamenhofova 440, Štěrboholy, 108 00 Praha 10, Česká republika+420 606 069 307
Obchodní podmínkyOchrana osobních údajůSoubory cookies

© Všechna práva vyhrazena ® POC PRAGUE OUTLET CENTER