• Lecreusetx

Společnost Le Creuset byla založena roku 1925 ve Francii a v současnosti je s 65% podílem výroby litinového nádobí jedničkou na světovém trhu. 90 % produkce je exportováno do 60 zemí světa.
V obchodě najdete litinové pekáče, hrnce, hladké i grilovací pánve, rošty, ale i woky, fondue a tagine v krásných barevných odstínech. Barvu litiny lze zkombinovat s širokou nabídkou produktů z kameniny - vybrat si můžete od hrnků, čajových konvic a talířů po dózy a zapékací mísy. Dále v obchodě Le Creuset zakoupíte profesionální nerezové nádobí, nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky i varné konvice opět v našich zářivých barvách, kvalitní otvíráky na víno i šampaňské spolu s mnoha barmanskými doplňky. Nově jsou v nabídce také kvalitní nepřilnavé pečící plechy a formy.

Akční nabídky

LE CREUSET

La marmite %282%29

10% sleva

LE CREUSET

Lecreuset

14% sleva

Červené pekáče

Obchod Le Creuset nabízí do 25. března pekáče v ohnivě červené barvě s 10% slevou z outletové ceny. Nabídku nelze uplatnit na wok, fondue a tagine, nelze kombinovat s dalšími slevami a akcemi.

Vybrané pekáče

V obchodě Le Creuset najdete do konce března litinové pekáče všech barevných variací (dostupných obchodě) ve velikosti 22cm (3,3 litru) se 14% slevou z outletové ceny. 

Může se Vám líbit

130946 faoc web lagostina
130946 faoc web tefal
Faoc logo90

Kontaktní formulář