• 2045688 tt ob 1166x315px 2

Tom Tailor se prezentuje novým pojetím značky, kteréještě jasněji vyjadřuje její silné stránky a postoje.S novým zaměřením se značkaprofiluje jako „New Urban Player“ a sází na nový příslib značky „Life is a game, play it, be confident, dress in style“.
Nové styly Tom Tailor Women, Men a Kids jsou detailnější, čistší a módnější.Na úrovni kolekcí se nové pojetí značky odráží prostřednictvím poutavé kombinace tří světů:

Authentic Urban Wear představuje stylovou jistotu a modernost.Tento styl je definován volnočasovým, sportovním, přirozeným a autentickým vzhledem.
Contemporary Urban Style má sebevědomý, módní, elegantní, stylový, současný vzhled. Produkty se vyznačují užší barevnou paletou a velmi kvalitním zpracováním, jsou vyrobeny z luxusních látek.
College Sports nabízí především ležérní oblečení se sportovními designovými prvky.Tento styl se vyznačuje sportovností a rafinovanými detaily v sepraném vzhledu v college stylu, je svěží a pestrobarevný, uvolněný a pohodlný. Ztělesňuje univerzitní vzhled.

Všechny tři lifestylové světy je třeba chápat nikoliv odděleně, ale jako součást jednoho celistvého a kombinovatelného konceptu značky Tom Tailor.

Akční nabídky

TOM TAILOR

Tomtailor

50% sleva

TOM TAILOR

40

15. – 18. 2.

Na vybrané produkty

V obchodě Tom Tailor najdete vybrané produkty s 50% slevou z outletové ceny.

Sleva až 40 % z outletových cen na vybraný sortiment

Užijte si nákupy!

Může se Vám líbit

100944 barbour
311344 wellensteyn logo
260835 timeout logo

Kontaktní formulář