• Saxoolondon

SAXOO LONDON je evropská originální značka pánského oblečení, kterou založil v Budapešti v roce 1997 Imre Poteczki, majitel a generální ředitel společnosti. Od roku 2008 se ke společnosti připojil Imre Bacskai jako spolumajitel a výkonný ředitel a obohatil ji svými více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti maloobchodu.

Nejprve se společnost nechala inspirovat londýnskou módou z počátku 90. let. První kolekce navrhl mladý anglický návrhář pracující pro zakladatele SAXOO LONDON. V průběhu let si však značka vyvinula svůj vlastní odlišný styl, který odráží nejnovější mezinárodní módní trendy, ale přesto si stále zachovává své jedinečné individuální vlastnosti.

Kolekce SAXOO LONDON jsou určeny kosmopolitním lidem, kteří jsou nezávislí, mají cit pro módu, rádi se oblékají inteligentním, ale zároveň ležérním způsobem a mohou s hrdostí nosit oděvy SAXOO LONDON, jako symbol multikulturního životního stylu.

Společnost je hrdá na svoji vlastní výrobní linku, která se nachází ve východním Maďarsku a využívá místních dodavatelů, kteří jí již mnoho let poskytují stabilní výrobní zázemí a evropskou kvalitu. Zákazníci kromě vynikající kvality také oceňují zachování tradiční evropské výroby.

Kolekce jsou vyráběny v limitovaných sériích, které nejsou určeny širokému trhu. Jsou zaměřeny především na jednotlivce, kteří chtějí vyčnívat z davu a nebojí se nových módních trendů.

Prodejní strategií společnosti je kromě provozování franšízové sítě i provozování vlastních maloobchodních jednotek a prodejen. V celé východní Evropě se nachází více než 35 obchodů SAXOO LONDON a vizí společnosti je v nejbližších letech rozšíření obchodní sítě do okolních evropských zemí.Může se Vám líbit

Faoc logo100
Faoc logo32
081646 gant %281%29

Kontaktní formulář