• G banner fashion arena 1166x315 px final

Společnost GEAR od svého založení v roce 1963 dodává na trh vysoce kvalitní oblečení vyrobené z nejjemnější bavlny. Dnes firma figuruje především jako přední dodavatel pánského a dámského oblečení a oděvních doplňků, vyráběných v souladu s klasickým designem i moderními trendy.

Díky vlastnímu výrobnímu zázemí a více než padesátileté tradici se společnosti daří držet vysoký standard kvality a uplatňovat jej na široký sortiment vlastních značkových výrobků, kam patří obleky, bundy, mikiny, společenské košile, kalhoty, džíny, trička, polo trička a mnoho dalších produktů.

Skutečná značková kvalita - Při nezávislých testech byly naše exkluzivní výrobky porovnávány s mezinárodními designéry a značkami. Výrobky značky GEAR byly uznány srovnatelnými a v několika případech dokonce překonaly kvalitu známých značek. Přes vysokou úroveň kvality zachovává značka GEAR přijatelné ceny dostupné každému. 

GEAR poskytuje skvělý zážitek z oblékání který vám pomůže nejen čelit překážkám všedního dne, ale umožní vám prožít jej NAPLNO!

Může se Vám líbit

Faoc logo58
181216 faoc web orchestra 02
151220 marciano guess

Kontaktní formulář