• Stranka brandu polo 3

Autentické a ikonické pánské oblečení Polo Ralph Lauren Men je originálním symbolem moderního stylu. Kombinací klasické Ivy League a časem prověřené anglické galanterie se sportovním vzhledem v americkém předměstském stylu prezentuje sportovní a na míru šité oblečení Polo vizi jednoho stylu pánského oblečení, které je stylové a atraktivní pro všechny generace mužů.
Polo Ralph Lauren Women přenáší sofistikovaný luxus dámského oblečení Ralph Lauren do šatníku pro každou příležitost. Od nadčasových nezbytností se speciálními úpravami až po vybroušené siluety v elegantním moderním duchu si toto oblečení udržuje elegantní ženskost a současně silný sezónní výraz.
Dětské oblečení Polo Ralph Lauren Children je navrženo tak, aby reflektovalo nadčasovost a moderního ducha kolekce Ralph Lauren pro muže a ženy. Znaky klasiky, včetně ikonických pletených polo triček a luxusních kašmírových svetrů, jsou provedeny v sofistikovaných pulzujících barvách.

Akční nabídky

POLO RALPH LAUREN

Button polo cz 3

Stáhněte si voucher

15% sleva na vše

Využijte do 19. března dodatečnou 15% slevu z outletové ceny na vše v obchodě Polo Ralph Lauren! Pro získání slevy si stáhněte slevový kupon ZDE a při nákupu ho v tištěné nebo elektronické formě ukažte přímo na pokladně.

Může se Vám líbit

Faoc logo48
111425 im passion
Faoc logo61

Kontaktní formulář