• Homeandcook

Home&Cook je mezinárodní značková síť obchodů s působností po celém světě, koncept, který přináší inovace do vašich domácností. Ve Fashion Areně nabízí výrobky světových značek Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups a Lagostina, výrobky s evropskou tradicí sahající až do poloviny předminulého století.
Tefal je značkou nejen pro tradiční nepřilnavé pánve, které se staly od roku 1954 doslova hitem po celém světě. Značka Moulinex vyrábí například domácí pekárny, kuchyňské roboty, fritézy, rychlovarné konvice a další produkty. Značka Rowenta se stará především o vaše tělo a krásu, ale vyrábí také žehličky a v neposlední řadě špičkové vysavače. Krups je tradiční značkou především pro přístroje na přípravu kávy a snídaní a tradiční italská značka Lagostina se specializuje na výrobu vysoce kvalitního nerezového nádobí. 

Akční nabídky

HOME & COOK

Homeandcook

58% sleva

Hrnek a miska do mikrovlnné trouby

V obchodě Home & Cook najdete do konce března speciální hrnek a misku na ohřívání nebo vaření pokrmů v mikrovlnné troubě s 58% slevou z outletové ceny. (Cena hrnku je 149 Kč, cena misky 199 Kč.)

Může se Vám líbit

130946 faoc web tefal
130946 faoc web lagostina
Faoc logo90

Kontaktní formulář