• Homeandcook

Home&Cook je mezinárodní značková síť obchodů s působností po celém světě, koncept, který přináší inovace do vašich domácností. Ve Fashion Areně nabízí výrobky světových značek Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups a Lagostina, výrobky s evropskou tradicí sahající až do poloviny předminulého století.
Tefal je značkou nejen pro tradiční nepřilnavé pánve, které se staly od roku 1954 doslova hitem po celém světě. Značka Moulinex vyrábí například domácí pekárny, kuchyňské roboty, fritézy, rychlovarné konvice a další produkty. Značka Rowenta se stará především o vaše tělo a krásu, ale vyrábí také žehličky a v neposlední řadě špičkové vysavače. Krups je tradiční značkou především pro přístroje na přípravu kávy a snídaní a tradiční italská značka Lagostina se specializuje na výrobu vysoce kvalitního nerezového nádobí. 

Akční nabídky

HOME & COOK

Home

15% sleva

HOME & COOK

Homeandcook

15% sleva

Vybrané odšťavňovače

Vybrané modely odšťavňovačů najdete do konce dubna v obchodě Home & Cook s 15% slevou z outletové ceny.

Parní generátory

Vybrané parní generátory nabízí obchod Home & Cook do 14. května s 15% slevou z outletové ceny. Navíc ve stejném období můžete v obchodě zakoupit vybrané druhy žehlicích prken Brabantia se slevou až 19% z outletové ceny.

Může se Vám líbit

Faoc logo36
130946 faoc web krups
Faoc logo93

Kontaktní formulář