• Dorint titulka

Dorint Don Giovanni Praha

Čtyřhvězdičkový hotel Dorint Don Giovanni Prague vyzařuje šarm starých časů zcela moderním způsobem. Pojmenován podle slavné Mozartovy opery, která byla poprvé uvedena v Praze roku 1787, připodobňuje hotelovou halu k velkému divadlu. U nás se ocitnete v jedinečném světě Prahy, kde mnohé jako by pocházelo z jiných časů a na každém rohu se skrývá kus historie.
Také gastronomie Dorint Hotel Don Giovanni Prague je tajný tip pro labužníky, neboť jejich mezinárodní jídelní lístek uspokojí všechny požadavky na moderní lehkou kuchyni s čerstvými a vybranými přísadami. Nechte se kulinářsky hýčkat vynikajícím kuchyňským a obsluhujícím týmem a dopřávejte si dle libosti – právě tak, jako to svého času tak rád dělal legendární Don Giovanni!

Více informací o hotelu zjístíte zde.

Z hotelu Don Giovanni je velmi snadná doprava do Fashion Areny. Ze stanice metra Želivského, jenž sídlí přímo před hotelem, jsou to na konečnou metra linky A - Depo Hostivař, pouhé 3 stanice. Odtud odjíždí zdarma každou půlhodinu Fashion Arena Bus, který Vás za krátkých 8 minut dopraví na místo vašich nákupů.

Dorint don giovanni mal%c3%bdDorint barDorint don giovanni   ubytov%c3%a1n%c3%ad