• Bannergb

Global Blue

Výplatní místo Global Blue

Služba Tax Free Shopping společnosti Global Blue zajišťuje zpětné proplacení daní občanům zemí mimo EU. Miliony nakupujících po celém světě používají tuto službu každý rok a vracejí si tak DPH ze svých nákupů. To znamená, že můžete utratit více peněz na vámi vybrané módní kousky řady prestižních a exkluzivních designových značek.
Abyste využili výhod služby Global Blue, přečtěte si všechny podmínky a postupujte podle pokynů níže, nebo navštivte Informační centrum Fashion Arena Prague Outlet.

Průvodce krok za krokem

1. V každém obchodě Fashion Areny požádejte o formulář vrácení DPH při nákupu. To je nezbytné, jelikož každý obchod má svůj specifický kód.
2. Dostanete obálku Global Blue, kde budete mít všechny účtenky z tohoto obchodu. Minimální částka za každý nákup musí být vyšší než 2000,- Kč včetně DPH, abyste mohli vrátit daň.
3. Po dokončení svých nákupů, navštivte Informační centrum Fashion Areny.
4. Tam vyplníte formulář – vaše jméno, adresu, číslo pasu, kopii informací z vaší platební karty (musí být platná po dobu minimálně 3 dalších měsíců) atd. Nebojte se – naši zaměstnanci v Informačním centru pomohou vám a vysvětlí všechny další kroky.
5. Poté dostanete vracenou částku DPH v hotovosti, potvrzení a vyplněný formulář s datem nákupu.
6. Velmi důležité!: Uchovávejte obálku s certifikovanými formuláři o vracení DPH a účtenky. Na letišti nebo na hraničním přechodu najdete Refund Office, kde dostanete razítko a celní kolek na vaše formuláře. Hoďte obálku se všemi materiály do skříňky Global Blue Drop Box.
Musíte tak udělat kdekoliv na území Evropské unie do 21 dnů od nákupu ve Fashion Arena. Jinak částka vraceného DPH + poplatek budou odepsány z vašeho účtu.

Global Blue Drop Boxes jsou situovány na letištích, na hraničních přechodech a také ve městech. Zde můžete zjistit, kde se nacházejí.

Nove global