HORKÉ NOVINKY

Jarní novinky ve Starbucks

Navštivte svou oblíbenou kavárnu ve Fashion Are...

Jak si vybrat správnou b...

Služba měření došlapu technologií Run Genie v A...

Dsc 2162 leecooper spring

Nová kolekce Lee Cooper

28.02.2018

Ve Fashion Arena Prague Outlet za výhodné outletové ceny!

Lee Cooper je legendární londýnská denimová značka již od roku 1908. S uvedením své kolekce jaro-léto 2018 přivádí k životu tradiční londýnský styl.

Kolekce podtrhuje vášně těch, kteří milují svůj život, s přáteli si užívají každý den a na světě po sobě něco zanechávají. V oblékání přijímají uvolněný styl, lehké siluety, barevné a hravé potisky, vše v typickém londýnském vintage stylu.


DÁMSKÁ KOLEKCE

Inspirací této kolekce jsou britské karnevaly, které se přes léto v Anglii konají. Ženský styl oblékání během událostí je definován živými barvami. Zdrojem inspirace je také kouzlo prázdninových poutačů - kostkované košile a blůzy z lehkých materiálů. 

Sezóna oslavuje návrat denimové kombinézy a denimových šatů do dámského šatníku. Také se vracejí velmi jemné bavlněné denimové košile s krásně tvarovanou siluetou dodávající ženskost. Kolekce umožňuje elegantní kombinace džínsů v různých stylech s tričky, košilemi, saky a svetry. 


PÁNSKÁ KOLEKCE

Styl kolekce ovlivňují mužské postavy z londýnských karnevalů a festivalů. Barevná paleta zase odkazuje na důležité momenty ve více než stoleté historii značky.

Nejdůležitějšími kousky ztělesňujícími kolekci jsou lehké sáčko bez límce, košile s dlouhým rukávem, volné tričko s nápisem Lee Cooper a džíny ve středně modrém tónu. 

Přijďte si vybrat ten pravý outfit!