HORKÉ NOVINKY

Salamander v novém

Otevřeli jsme pro vás obchod Salamander v novém...

Nová kolekce Lee Cooper

Ve Fashion Arena Prague Outlet za výhodné outle...

Mag

Julbo - brýle našich biatlonistů

20.02.2018

Od února v obchodě Hannah

Julbo je synonymem pro kvalitu

Kořeny značky Julbo sahají do roku 1888, kdy na úpatí francouzského pohoří Jura vznikla ve vesničce Longchaumois firma na výrobu jedinečných outdoorových brýlí. Rodinná firma udržuje svou dlouholetou tradici, ctí budované hodnoty a zakládá si na vývoji a výrobě stále dokonalejších produktů.

Julbo je synonymem pro kvalitu a neustálý rozvoj. Díky přímému kontaktu s horami mají designéři a vývojáři bohaté praktické zkušenosti, které přenášejí do svých výrobků. Pod značkou Julbo najdete sluneční, vysokohorské a lyžařské brýle i lyžařské helmy včetně kolekcích pro děti.

Nespornou výhodou je i spolupráce s mnoha aktivními sportovci, sportovními svazy a profesními sdruženími.  Mezi nimi jsou hvězdy světového biatlonu, běžci na lyžích, sjezdaři i další sportovci.

Julbo partnerem českého biatlonu

Od letošního roku, který je rokem 130 výročí založení značky Julbo,  používají  brýle Julbo i čeští  biatlonoví reprezentanti. Pro závodní a tréninkové účely se jedná o štítky Sniper a brýle Aero, Aero lite nebo dámské Breeze. Právě v těchto dnech během probíhajícího sportovního svátku je můžete v televizních přenosech vidět ve speciální kolekci PRO TEAM.

Chcete vyrážet za svými sportovními zážitky ve stejných brýlích jako naše biatlonové špičky?

Navštivte prodejnu Hannah ve Fashion Arena Prague Outlet a vyberte si z nabídky sportovních Julbo brýlí a lyžařských helem.