HORKÉ NOVINKY

Jarní novinky ve Starbucks

Navštivte svou oblíbenou kavárnu ve Fashion Are...

Jak si vybrat správnou b...

Služba měření došlapu technologií Run Genie v A...

Fapo valentyn magazin

"Love is in the air“

14.02.2018

Zamilujte si naše valentýnské nabídky!

Legenda praví, že svatý Valentýn během zákazu svateb tajně oddával v Římě mladé páry. Tato oběť se mu však stala osudnou a 14. února roku 270 ho ve věznici mučili a nakonec sťali. Až o více než dvě stě let byl 14. únor vyhlášen svátkem svatého Valentýna – patrona zamilovaných. I když tento ze západu importovaný svátek (pro někoho výmysl) se stává více méně komerční záležitostí, nemusí tomu být jen tak.

Oslava lásky přece nikdy není ztrátou času, zvláště v této uspěchané době. A jestli to bude právě 14. února nebo jakýkoli jiný den v roce, je na každém z nás. Lásku je přece třeba hýčkat a starat se o ni neustále. Proč potom nevěnovat symbolicky den jen tomu milovanému? Je jen na vás, jakou formu oslavy zvolíte.

Svátek všech zamilovaných s sebou přináší otázku, jak potěšit milovanou osobu. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud chcete svoji polovičku opravdu potěšit, překvapte ji nebo jeho jídlem, kávou, či dezertem. Jídlo je přece jako stvořené pro společně strávené (nejen) valentýnské chvíle.

Originálních vyznání lásky nikdy není dost. Řekněte to na několik způsobů. Začněte slovem, pokračujte lístkem do kina či divadla, procházkou stověžatou Prahou, květinami, parfémem, čokoládou, šperkem, bláznivou společenskou hrou klidně i s pikantním nádechem či jiným možná i vlastnoručně vytvořeným dárkem. Vyjádřete podstatu vaší lásky na milión způsobů.

Milujte a buďte milovaní!

Abychom vám výběr dárku usnadnili, připravili jsme pro vás ve Fashion Arena Prague Outlet celou řadu výhodných valentýnských nabídek, které si prostě zamilujte. 

PROZKOUMEJTE NABÍDKY ZDE!