HORKÉ NOVINKY

Plesová sezóna je v plné...

Poradíme vám, jak na ples zvolit ten správný ou...

Co nového ve Starbucks?

Prozkoumejte zimní nabídku kavárny.

Fapo hura na hory magazin

Hurá na hory!

11.01.2018

Pouze od 12. do 18. ledna 2018

Nejchladnější a pro někoho nejkrásnější pohádkové období roku je v plném proudu. I když zima už není to, co bývala, přeci jen umí být dost dlouhá a náročná. To, jak si ji zpříjemníte, je jen na vás. Vypořádat se s ní můžete na zasněžených horách s blankytně vyhlížející oblohou s nekonečným pohledem na horizont zasněžených hor, na bílém manšestru za svitu ranního slunce, někde na chatě za šumu a praskání plápolajícího ohně v krbu, nebo jen tak při dobrém moku v kruhu nejbližších.

Jestli patříte k fanouškům zimních sportů a tyto radovánky vám nejsou cizí, právě teď je ten správný čas nejen na organizaci horských výletu ale i na nákup kvalitní sportovní výbavy a oblečení za skvělé ceny. Přijďte si vybrat z výhodných nabídek s dodatečnými slevami z outletových cen světových sportovních i outdoorových značek! Dejte sbohem neestetickým outfitům a dorazte na svah jako hvězdy! Inspirujte se neotřelými barevnými trendy, které kralují zasněženým svahům hor. Vždyť základem úspěchu je barva. Ze široké nabídky trendy zimního oblečení i vybavení světových značek si zaručeně vybere každý.

Inspirujte se pestrou nabídkou značek jako Alpine Pro, Columbia, Hannah, Helly Hansen, Kilpi, Nordblanc, O'Neill, Salomon, Wellensteyn a mnoha dalších. Připraveno je kvalitní vybavení pro sjezdové lyžování i běžky, trendy oblečení na svah i na případné slunění či kvalitní kousky pro zimní horské túry. Fashion Arena Prague Outlet nezapomíná ani na ty nejmenší, během zimních koulovaček se budou díky funkčním kouskům cítit jako v bavlnce.

Neváhejte a udělejte si čas na návštěvu Fashion Arena Prague Outlet. Od 12. do 18. ledna je pro vás připravená mimořádna akce Hurá na hory, která vás na zasněžené svahy oblékne od termoprádla, přes bundu, až po lyže samotné!

Více informací a výhodné nabídky najdete ZDE.