HORKÉ NOVINKY

Hurá na hory!

Pouze od 12. do 18. ledna 2018

Co nového ve Starbucks?

Prozkoumejte zimní nabídku kavárny.

M047

Německá legendární značka ve Fashion Areně

04.01.2017

Wellensteyn spojuje kvalitu, funkčnost a tradici

Při nákupu zimního oblečení se často potýkáme s problémem, máme-li si vybrat pohodlné, nebo módní oblečení. Wellensteyn toto dilema řeší se svou funkční a zároveň neuvěřitelně módní produktovou řadou. Jedna z hlavních značek oděvního průmyslu se specializovala na výrobu bund. Německá kvalita a přesnost, 30 let zkušeností, tradice a málem už i legenda.


Funkční, praktické a zároveň módní a stylové

Když kupujeme zimní oblečení, musíme mít na zřeteli hned několik faktorů. Nejen že v něm musíme vypadat co nejlépe, ale důležité je, aby bylo teplé, praktické, funkční a pohodlné k nošení. Dále je důležité i to, aby se to dalo nosit ještě dlouhá léta. Značka Wellensteyn původně začala vyrábět bundy pro lidi pracující v extrémních klimatických podmínkách, proto jsou nepromokavé a odolné proti větru, chrání své nositele při každém počasí, ale přesto jsou naprosto prodyšné a komfortní.

Vybere si opravdu každý

Bundy Wellensteyn jsou kromě kvality a designu obzvlášť populární, protože si každý dokáže najít svůj model, který nejvíce hodí k jeho potřebám a stylu, ať je konzervativní, elegantní, nebo sportovní.

Extrémně odolné v extrémních podmínkách


Technické a funkční bundy do extrémních klimatických podmínek plně odpovídající módnímu stylu. Výrobky značky Wellensteyn nepoškodí ani povětrnostní podmínky, ani čištění a praní.

Přijďte si vybrat svou bundu Wellensteyn do Fashion arena Prague Outlet za výhodné outletové ceny nebo ji věnujte jako dárek!
Dámská červená bunda Wellensteyn - původní cena 14819 Kč, outletová cena 7689 KčPánská černá bunda Wellensteyn - původní cena 9419 Kč, outletová cena 6399 Kč