HORKÉ NOVINKY

Jarní novinky ve Starbucks

Navštivte svou oblíbenou kavárnu ve Fashion Are...

Jak si vybrat správnou b...

Služba měření došlapu technologií Run Genie v A...

M047

Německá legendární značka ve Fashion Areně

04.01.2017

Wellensteyn spojuje kvalitu, funkčnost a tradici

Při nákupu zimního oblečení se často potýkáme s problémem, máme-li si vybrat pohodlné, nebo módní oblečení. Wellensteyn toto dilema řeší se svou funkční a zároveň neuvěřitelně módní produktovou řadou. Jedna z hlavních značek oděvního průmyslu se specializovala na výrobu bund. Německá kvalita a přesnost, 30 let zkušeností, tradice a málem už i legenda.


Funkční, praktické a zároveň módní a stylové

Když kupujeme zimní oblečení, musíme mít na zřeteli hned několik faktorů. Nejen že v něm musíme vypadat co nejlépe, ale důležité je, aby bylo teplé, praktické, funkční a pohodlné k nošení. Dále je důležité i to, aby se to dalo nosit ještě dlouhá léta. Značka Wellensteyn původně začala vyrábět bundy pro lidi pracující v extrémních klimatických podmínkách, proto jsou nepromokavé a odolné proti větru, chrání své nositele při každém počasí, ale přesto jsou naprosto prodyšné a komfortní.

Vybere si opravdu každý

Bundy Wellensteyn jsou kromě kvality a designu obzvlášť populární, protože si každý dokáže najít svůj model, který nejvíce hodí k jeho potřebám a stylu, ať je konzervativní, elegantní, nebo sportovní.

Extrémně odolné v extrémních podmínkách


Technické a funkční bundy do extrémních klimatických podmínek plně odpovídající módnímu stylu. Výrobky značky Wellensteyn nepoškodí ani povětrnostní podmínky, ani čištění a praní.

Přijďte si vybrat svou bundu Wellensteyn do Fashion arena Prague Outlet za výhodné outletové ceny nebo ji věnujte jako dárek!
Dámská červená bunda Wellensteyn - původní cena 14819 Kč, outletová cena 7689 KčPánská černá bunda Wellensteyn - původní cena 9419 Kč, outletová cena 6399 Kč