HORKÉ NOVINKY

Plesová sezóna je v plné...

Poradíme vám, jak na ples zvolit ten správný ou...

Co nového ve Starbucks?

Prozkoumejte zimní nabídku kavárny.

Costa

Oslaďte si život ve Fashion Areně

16.12.2016

Lindt, Costa Coffee, Starbucks...

Pokud zrovna nejste příznivcem nakupování, ale i přesto musíte vánoční dárky nakoupit, nemusíte zoufat. Fashion Arena Prague Outlet nabízí několik míst, kde si můžete odpočinout a dobít energii. Navíc v nich můžete pořídit i nějakou pěknou drobnost pod stromeček.

Pokud vás honí mlsná, můžete navštívit obchod Lindt stejnojmenné společnosti, která je považována za světovou jedničku na trhu prémiových čokolád. V prodejně najdete širokou škálu čokoládových výrobků. Milovníci čokolády se zde budou cítit jako v ráji. Kromě tabulkové čokolády, tyčinek a bonboniér zde najdete třeba i pestrou nabídku pralinek. Bonboniéry v krásných krabičkách jsou vhodné i jako vánoční dárek. Pro ty z vás, kteří chtějí ochutnat i jiné čokolády, je zde prodejna Sweet Story. V ní najdete prémiové značky od mistrů cukrářů z Belgie, Švýcarska, Rakouska či Francie a kromě sladkostí zde můžete nakoupit i skvělé portugalské víno.

Od čokolády k vínu

Ať už Prosekárnu ve Fashion Areně navštívíte za účelem příjemného zpestření nákupů nebo do ní zajdete za účelem pořízení dárků pro vaše blízké, ani v jednom případě neuděláte chybu. Prosecco je velmi oblíbené šumivé víno a to nejen dámami. Vybírat jej můžete podle vinařství, barvy, sladkosti nebo míry exklusivity. V Prosekárně si ale určitě vyberete prosecco, které bude vašim chuťovým pohárkům nejvíce lahodit.

Rychlá energie

Pokud jste milovníci kávy, můžete se zastavit hned ve dvou kavárnách. Je-li vám bližší anglický styl, zajděte do Costa Coffee. Najdete tam širokou nabídku teplých i studených nápojů. Můžete se posilnit klasickými i zapečenými sendviči a bohatým výběrem dortů. Nejslavnější jsou však, samozřejmě kromě kávy, proslavené Costa muffiny. Pokud hledáte dárek pro milovníka kávy, jste také na správném místě. Speciální kávovou směs Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi druhů různých kávových zrnek, upražených pomalým procesem, můžete zakoupit v krabičce, a to jak ve formě mleté, tak i nemleté.

Pro ty z vás, kteří mají raději Ameriku je tady kavárna Starbucks. Lahodnou, jemnou, výraznou, sladkou, hořkou i se šlehačkou - připraví vám tady kávu právě tak, jak ji máte rádi. Na kávě ve Starbucks si pochutnáte jak v případě, kdy toužíte po silném espressu, tak i v případě, že si chcete zamlsat a ozvláštnit si ji sirupy, skořicí či čokoládou. Starbucks je dnes největším obchodním řetězcem kaváren na světě. Kromě své legendární kávy je firma Starbucks známá i tím, že se snaží přispívat k ochraně životního prostředí, podporuje vzdělání nebo také přispívá ke světlejší budoucnosti farmářů a pomáhá tak vytvořit stabilnější klima planety.